The Path Dizi Konusu, The Path Hakkında Bilgiler

The Path Dizi Konusu, The Path Hakkında Bilgiler

The Path Dizi Konusu

Hayatın zorlukları ve mutsuzluklarından kaçmak kurtulmak isteyenler için bir çözüm yolu bulmuş bir grup insanı konu edinen dizi The Path, genel olarak tarikat olarak bilinen topluluğa dâhil olan insanların hayatına değiniyor. Yeni bir inanç biçimi ve hayata dair arayış içinde olan Eddie Clary ve eşi bu yolda kendini keşfe çıkacaktır. Dr. Stephen Meyer ile bu arayışlarını nihayete erdiren çift için sonuç bekledikleri gibi olmaz. Dr. Stephen Meyer ve kurduğu topluluğun hiç de masum olmadığı ortaya çıkar. Araştırmalar sonucu ortaya çıkan faili meçhul cinayetler topluluğun bir kısmını dağıtır. Tarikata daha derinden bağlı olanlar ise bu suçlamaları federallerin tarikatı dağıtma çabası olarak görür ve karşı gelir.

Tanıdık Yüzler Başrolde

Amerikan yapımı dram dizisi The Path, sevilen dizilerden aşina olduğumuz isimlerle ekranda yer alıyor. Diziyi izlemeye değer yapan şeylerden birisi de bu. Başrolde yer alan Aaron Paul, Breaking Bad ve Hız Tutkusu filmlerinden tanıyıp sevdiğimiz bir kişi. Bir diğer başrol oyuncusu ise True Detective ile tanıdığımız Michelle Monaghan. Karı-koca Meyerizm inancının peşinde hayata dair cevaplar arıyor.

Gerçeğe Yürürken

Gerçek hayatın mutsuzluğu ve her an kötüye giden insanlığı kurtarmak amacıyla ortaya çıkan Meyerizm Tarikatı ile hakikatin hafifliğini yaşamak isteyenlerden oluşan bir topluluk aslında ne kadar gerçek? Eddie ve Sarah Lane bu yolculukta aslında nereye yürüyor?

The Path Hakkında

  • 30 Mart 2016 yılında Hulu TV’de gösterime giren The Path konusu itibariyle çok ilgi çekici karşılanmasa da oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla ilgiyle izlenen yapımlardan oldu.
  • Dizi 3 sezon 36 bölüm olarak ekrana geldi.
  • 28 Mart 2018’ de final sezonuyla veda etti.
  • Dram ve aile konusu üzerinde durulan dizide oldukça hızlı bir şekilde yayılan tarikat ve Meyerizm inancı üzerinde duruluyor.

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir