The Half Of It Ne Zaman Çıkıyor, Oyuncu Kadrosu, İzlenir Mi?

The Half Of It Ne Zaman Çıkıyor, Oyuncu Kadrosu, İzlenir Mi?

The Half Of It Konusu, Oyuncu Kadrosu, Ne Zaman Çıkıyor, Nereden İzlenir, İzlenir Mi, All Day And A Night Detaylı İnceleme

Yayınlanan fragmanları ile merak konusu olan The Halkf Of It isimli dizi 1 Mayıs 2020 tarihinde gösterime giriyor. Türkçeye Bir Bilsen olarak çevrilen yapımın konusu şöyle: Dizi lise yıllarında üç arkadaşın başında geçenlere odaklanıyor.  Okulun basketbol takımının gözde oyuncusu olan arkadaşı Pau’un sevdiği kızı etkilemesine yardım etmeye çalışan, onun için sevdiği kıza aşk mektupları yazan, oldukça utangaç ama son derece çalışkan olan Ellie Chu da aynı kişiden hoşlanmaya başlayınca durum oldukça karışık bir hale gelir. Dizi özü itibarıyla kişinin diğer yarısını bulması ve gerçek aşk arayışına odaklanan son derece özel bir çalışma.

Yapım Nerede Yayınlanıyor?

Alanında son derece dikkat çeken yapımın yayınlanacağı kanal IPTV platformu olan Netflix.

Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Ülkemiz açısından ilginç olarak değerlendirilebilecek konusu olan dizide önemli dizi oyuncuları var ve bunlar şunlar: Alexxis Lemire, Wolfgang Novogratz Daniel Diemer ,  Collin Chou , Enrique Murciano, , Catherine Curtin, Becky ve Ann Baker  isimli oyuncular.

Dizi Hakkında Diğer Bilgiler

Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Alice Wu yapıyor. Dizinin türü ise romantik komedi tarzında. Elbette bir gençlik dizisi olup dizinin süresi ise 1 saat 45 dakika uzunluğunda. Dizi yapımcıları tarafından sıra dışı olarak ifade ediliyor.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir