The Error Dizi Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi?

The Error Dizi Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi?

Aksiyon sevenleri ekran başına kilitleyecek olan bu dizide hem tarihi içerikler hem de etkileyici görsel efektler yer almaktadır.

The Error Dizi Konusu

Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. 1847 yılında geçen dizide kraliyet donanması tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktadır. Sınırlı kaynaklar ile yaşamaya çalışan insanlar belirli bir süre sonunda git gide paranoyaklaşmaya başlayacaklardır. Kraliyet donanmasının bir keşif amacı ile çıktığı bu yolculuk oldukça zorlu geçecektir.

The Error Oyuncuları

Başrolleri Derek Mıo, Kiki Sukezane, Cristina Rodlo, Shingo Usami paylaşmaktadır.

The Error Sezon Bölüm Sayıları ve Dakikası

Dizi 2018 yapımı bir ABD dizisidir. Toplamda 2 sezon ve her bir sezonu 12 bölüm sürmüş olan bir dizidir. Her bir bölüm yaklaşık 50-60 dakika arasında sürmektedir. Dram-Korku-Gerilim alanında izleyici ile buluşmaktadır.

The Error İzlenir mi?

Dizi yorumlarına baktığımızda oldukça olumlu yorumlar görülmektedir. Dizinin biraz yavaş ilerlediği ancak yine de heyecanlı bir şekilde izleyicilerini meraklandırdığı anlaşılmaktadır. Özellikle aksiyon serilerinden hoşlananların ve izlerken gerilmek isteyenlerin beğeni ile takip edeceği bir dizidir. Bu tarz dizilerin genellikle yavaş ilerlemesi ve belirli bölümlerden sonra hızlanması söz konusu olabilir. Bu dizide de bunu görüyoruz. Ancak buna rağmen çok fazla izleyicisi olan bir dizi. Fazla sezon sürmemesi izleyiciyi çok sıkmıyor bu açıdan da izlenebilir bir dizi.

The Error İmdb Puanı
The Error dizisinin İmdb puanı 10 üzerinden 8.0. Dizinin İmdb sayfasını incelemek isterseniz: https://www.imdb.com/title/tt2708480/

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir