Skins Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi? İzleyici Yorumları

Skins Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi? İzleyici Yorumları

Dizi bir gençlik dizisidir ve alışılagelmiş gençlik dizilerinden biraz farklı şekilde ilerlemektedir.

Skins Konusu

Hem komedi hem de drama alanında izleyicileri ile buluşan dizi alışılmış gençlik dizilerinin aksine sürekli değişen dinamik hikayeleri ile özellikle gençleri ekran karşısına bağlamıştır. Dizi ilk bölümlerinde gençler arasındaki sıradan ilişkilerden bahsetse de ilerleyen bölümlerde zorulu geçen ergenlik dönemine kadar tüm konular ayrıntılı bir şekilde işlenmektedir.

Skins Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş bir kadrodan oluşuyor. Nicholas Hoult, Mike Bailey, Joe Dempise, Mitch Hewer, Dev Patel, Larissa Wilson, April Pearson, Hannah Murray olarak oyuncu kadrosunu sıralamak mümkündür.

Skins Sezon ve Bölüm Sayıları

Dizi yedi sezon boyunca srmüş ve 3 jenerasyonun hikayeleri anlatılmıştır. Bu yüzden de birçok insanın yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Hem aile ilişkilerinin hem de toplum bilincinin işlenmesi sebebi ile de özellikle gençler arasında yoğun bir şekilde izlenmektedir.

Skins İzlenir mi, İzleyici Yorumları

İnternet üzerinden dizi ile ilgili yorumlara baktığımızda olumlu yorumlar olduğunu görmekteyiz. Gençlik temalı bu tar diziler belirli bir süre sonra izleyicilerini sıkabilmektedir. Ancak bu dizi de her bölümde hemen hemen farklı konuların işlenmesi ve farklı jenerasyonların yaşadıklarının ele alınması sebebi ile daha da ilgi çekici hale gelmiş ve her sezonu yoğun bir ilgi ile karşılanmıştır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir