Siren Dizi Konusu ve Oyuncuları

Siren Dizi Konusu ve Oyuncuları

Siren dizi konusu 

Siren dizisinin hikâyesinin arka planında denizkızı efsaneleriyle ün kazanmış olan sahil kasabası Bristol Cove bulunuyor. Günün birinde gizemli ve garip görünüşe, davranışlara sahip bir kız olan Ryn kasabada belirir. Ryn aslında bir denizkızıdır. Kısa bir süre sonra Ryn ile etkileşime giren deniz biyologları Maddie ve Ben denizin derinliklerinden gelen bu ilkel avcının karaya nasıl çıktığını, Ryn gibi başka denizkızlarının da karaya ayak basıp basmadığını araştırmaya başlarlar.

Siren Dizi Oyuncuları

Siren dizisinin başrollerinde Ben Pownall’a hayat veren, denizkızı Ryn’a hayat veren Eline Powell ve Maddie Bishop’u canlandıran Fola Evans-Akingbola yer alıyor. Bu oyunculara eşlik eden isimler ise Ian Verdun, Rena Owen, Curtis Lum, Hannah Levien, David Cubitt, Georgia Waters ve Millan Tesfazgi olarak sıralanıyorlar.

Siren sezon sayısı, bölüm sayısı, bölüm dakikası

İlk iki sezonunu tamamlayan Siren’ın üçüncü sezonu yakın bir zamanda başlayacak. 10 bölümden oluşan ilk sezon 29 Mart 2018-24 Mayıs 2018 tarihleri arasında, 16 bölümden oluşan ikinci sezon ise 24 Ocak 2019-01 Ağustos 2019 tarihleri arasında izleyiciyle buluşmuştu. 02 Nisan 2020’de başlayacak üçüncü sezon ise 10 bölümden oluşuyor. Siren dizisinin bölüm süreleri 41 ila 45 dakika arasında değişiklik gösteriyor.

Siren izlenir mi? IMDB puanı ve izleyici yorumları

Fantastik hikâyeleri ve denizkızı efsanelerine ilgi duyan kitleyi yakalayan Siren dizisinin IMDb platformunda elde etmiş olduğu ortalama puanın seviyesi ise 7,00.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir