Netflix’ten Yarışma Formatında Realty Show: Too Hot to Handle Realty Show

Netflix’ten Yarışma Formatında Realty Show: Too Hot to Handle Realty Show

Too Hot to Handle Realty Show, 17 Nisan 2020 tarihinde Netflix tarafından seyircilerle buluşmuştur. Fremantle yapım şirketi Talkback tarafından üretilmiş ve ABD yapım bir reailiti şovdur.Orijinal dili İngilizcedir. 8 bölümden oluşan dizi, 4 haftalık bir zaman diliminde geçiyor ve bölümlere bölünerek seyircilere sunuluyor. Yarışmacılar ile sürekli iletişim halinde olan Lana isimli bir yapay zekâ bu programda sunucu görevi görmekte. Ayrıca programın anlatıcısı Desiree Burch’dır.

Too Hot to Handle Realty Show’un Konusu

Yarışmacılar; sadece programın flört programı olduğunu bilerek; ödülden, kurallardan ve asıl yarışmadan habersiz bir şekilde hayatlarının en egzotik ve erotik yazını geçirecekleri düşüncesiyle yarışmanın gerçekleşeceği adada bulunan lüks malikânelerine yerleşiyorlar. İlk 12 saat boyunca programı flört programı sanan yarışmacılar birbirlerini süzmeye, gözlerine kestirmeye ve flörtleşmeye başlıyorlar. Birbirlerinden kısa sürede etkilenen yarışmacılar, 12 saat geçtikten sonra yapay zekâmız Lana’nın onlara yaptığı duyuruya kulak kesiliyorlar. Lana, bunun bir yarışma olduğunu, ödülü ve asıl onları zorlayacak şeyi açıklıyor; kuralları.

Kurallar:

 • Seks yasak
 • Yiyişmek yasak
 • Öpüşmek yasak
 • Mastürbasyon yasak

Yarışmacılar, kurallara uymadıkları takdirde her yasak çiğneme için büyük ödülden belirli bir miktar eksileceğini ve eksilecek miktarın, yasağın büyüklüğüne bağlı olarak değişeceğini öğreniyorlar. Ardından onların hiç alışık olmadığı bu süreç başlıyor.

Too Hot Handle Realty Show Programının Özellikleri

Program sahilde bulunan, her tarafı kameralarla çevrili, lüks bir malikânede geçmektedir. 5’i kadın, 5’i erkek toplam 10 yarışmacı mevcut. Büyük ödül ise 100.000 dolar.

Yarışmacılarımız, seksüel açıdan aşırı aktif olan, bağlanamayan, sosyal becerileri gelişmiş, hoş ve seksi görünüm özellikleri sayesinde yarışmaya seçilmişlerdir.

Bölüm süreleri ortalama 40 dakikadır. Yarışmacılar, aynı odada ve bitişik yataklarda uyumaktadırlar. Ayrıca, yarışmayı birden fazla kişinin kazanması da mümkündür.

Too Hot Handle Realty Show Yarışmacı Kadrosu ve Kişisel özellikleri

 • Chloe: Yarışmaya İngiltere’den katılıyor. Coşkulu ve heyecanlı biridir. Pek zeki biri değildir. Ama bu özelliğinin farkında ve onunla barışık bir insandır.
 • Sharron: Yarışmaya New Jersey’den katılıyor. Ağzı her konuda oldukça iyi laf yapar. Flört konusunda iyi, ögüveni bir hayli yüksek bir yarışmacıdır.
 • Haley: Florida’dan yarışmaya katılıyor. Bir üniversite öğrencisi ve kardeşlik evi mensubudur. Biraz aptal sarışın olmasının yanında biseksüel olduğu da düşünülmektedir.
 • David: Yarışmaya İngiltere’den katılıyor. Yarışmaya tam bir beyefendi rolünde giriş yapıyor. Beyefendi özelliğinin yanında kendini beğenmiş ve etrafı küçümser biridir. Bu yüzden de flört etme konusunda pek yetenekli değil. Daha ilk bölümlerde bu özelliklerini belli etmeye başlıyor.
 • Harry: Avustralya’dan yarışmaya katılıyor. Çocuksuluğunu, dışarı vurduğu coşkuyla ve tatlılıkla hem etrafındakilere hem de ekran başındaki seyircilere belli ediyor. Sıcakkanlı ve sempatik bir yarışmacıdır.
 • Francesca: Yarışmaya Kanada’dan katılıyor. Güzelliğinin ve göz alıcılığının farkında olan yarışmacı, bunu tavır ve davranışlarına yansıtıyor. Erkek tavlama konusunda ise bir hayli iddialı. Ayrıca bir İnstagram fenomenidir.
 • Matthew: Colorado’dan yarışmaya katılıyor. Umursamaz ve ortalığı karıştırmaktan zevk alan, hippi görünümlü bir yarışmacıdır.
 • Rhonda: Yarışmaya Georgia’dan katılıyor. O da diğer yarışmacılarımız gibi seksi olduğunun farkında ve bunu kullanmasını iyi biliyor. Rahat tavırlı ve baştan çıkarıcı bir kız.
 • Nicole: İrlanda’dan geliyor. Katolik bir kız lisesinde öğrenim görmüş. Erkek tavlama konusunda başarısını sıklıkla dile getiriyor ve potansiyelinin farkında biri.
 • Kelz: İngiltere’den yarışmaya katılıyor. Kendini beğenmiş havasını hemen yansıtıyor. Flört konularında asla rekabeti sevmiyor ve birini tavlamaya çalışmıyor. Kızların ayağına gelmesini tercih ediyor.
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir