Little Voice Dizi Konusu ve Oyuncuları

Little Voice Dizi Konusu ve Oyuncuları

Little Voice Dizi Konusu

Dizi de yer alan Mo JinHyuk oldukça başarılı bir dedektiftir. Bir süre sonra karısı cinayet sonrasında öldürülür. Ancak dedektifin karısı ölmeden önce acil kurtarma ekibini de aramıştır. Karısı acil kurtarma ekibini aradığı zaman görüşmeyi yapan görevli hem dedektifin karısının öldüğüne şahit olmuş hem de polis babasının ölümüne şahit olmuştur. Birkaç sene sonra eğitimi almış olan Kwon Joo kendi ekibini kurar. Ekib zamanla katili yakalamak için çeşitli planlar yapar.

Little Voice Dizi Oyuncuları

Dizi oyuncuları oldukça eğitimli ve ünlü kişilerdir. Lee hana, Jung Yong Joon, Kim JaeWook, Baek SungHyun, gibi çeşitli oyuncular kadroda yer almaktadır. Dizi kadrosunun oldukça kaliteli olması nedeniyle izlenen ve ödül almış bir dizidir. Dizinin tüm bölümlerini internet sitesinden de izlemek mümkün.

Little Voice Kaç Sezon?

Little voice dizisi sadece 1 sezon olarak çekilmiştir. 1 sezonda toplam 10 bölüm bulunur. Bu nedenle dizi çok fazla sıkmayan ve oldukça maceracı bir dizidir.

Little Voive Yorumları

Dizi oldukça hareketli ve macera bir üzerine yapılmış olan bir dizidir. İnternet üzerinden diziyi izlemek için dizi film sitelerine giriş yapabilirsiniz. Dizi film sitelerinde diziler ücretsiz olarak izlenir ve herhangi bir kayıt oluşturmaya da gerek kalmaz. Little voice dizisini izlemek için de çeşitli dizi film sitelerine giriş yapmak mümkün

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir