Las Chicas Del Cable Dizisi Final Mi Yapıyor?

Las Chicas Del Cable Dizisi Final Mi Yapıyor?

Las Chicas Del Cable Dizisi Final Mi Yapıyor?

Kablo kızları (Cable Girls) olarak da bilinen Netflix’in Las chicas del cable dizisinin geleceği belli oldu! Las chicas del cable final mi yapıyor?

Arkasında Maggie Civantos, Nadia de Santiago, Ana María Polvorosa, Ana Fernández García Blanca Suárez’li kalabalık bir yaratıcı kadrosu bulunan İspanyol dönem dizisinin ne zaman biteceği artık belli! Beşinci sezonunun ilk yarısına ait beş bölümünün 14 Şubat 2020 tarihinde yayınlandığı dizinin beşinci sezonun ikinci yarısıyla birlikte final yapacağı resmen duyuruldu.

Bu duyuruya göre Las chicas del cable final mi yapıyor sorusu cevabını bulmuş oldu. Geriye kalan beş bölümün 2020 yılı içinde izleyiciyle buluşacağı biliniyor.

Las chicas del cable konusu

Cable Girls’nin hikâyesi; 1920’li yılların İspanya, Madrid’inde, Ulusal Telefon Kurumu’nda görev yapan dört kadının arkadaşlık, aşk ve ofis hayatıyla didişirken bir yandan da iletişim alanındaki devrime ilk elden tanık etmelerine odaklanıyor. Lidia Aguilar Dávila, İspanya İç Savaşı’nda Cumhuriyetçilere katılmak üzere kaçan Sofía’yı bulabilmek için New York’tan ayrılıp Madrid’e geri döner. Sofía’yı cepheden geri çağırması için Carlos Cifuentes’e baskı yapmaya çalışan Lidia’ya arkadaşları da yardımcı olur.

Dizinin beşinci sezonunun ilk yarısının son bölümünde ise Madrid milliyetçilerin eline düşünce Lidia ve arkadaşlarının büyük bölümü uzun vadeli sonuçları olan, geniş yelpazeli bir acı ve yıkımla yüzleşmek zorunda kalırlar.

Las chicas del cable oyuncuları

Başrollerini Blanca Suárez, Yon González ve Ana Fernández’in paylaştıkları dizide bu oyunculara Nadia de Santiago, Martiño Rivas, Ana Polvorosa, Nico Romero gibi isimler eşlik ediyorlar.

Las chicas del cable kaç sezon?

Las chicas del cable toplamda beş sezondan oluşuyor. İlk dört sezonun ardından beşinci ve final sezonunun ilk yarısı da geride kaldı. Beşinci sezonun ikinci yarısının yayınlanmasıyla birlikte dizi finali gerçekleşmiş olacak.

En iyi diziler kategorimizde daha fazla yabancı dizi bilgisi bulabilirsiniz.

Share

One thought on “Las Chicas Del Cable Dizisi Final Mi Yapıyor?

  1. Çok güzel ve samimi bir diziydi final yapmasına üzüldüm açıkcası. Netflix’in daha çok Las Chicas Del Cable tarzı dizi yapmasını bekliyorum, klasik diziler sarmıyor artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir