Jackpot Dizisinin Konusu ve Oyuncuları, Diziye Dair Tüm Detaylar

Jackpot Dizisinin Konusu ve Oyuncuları, Diziye Dair Tüm Detaylar

Jackpot Konusu

Yayınlandığı dönem oldukça ses getiren bir dizi bu. Dizi hakkında detaylı bilgi vermeden önce dizinin konusunu ifade etmek gerekir ise dizinin konusu şöyledir: Prens olarak doğan Kral Yeong ile aslında kraliyet soyundan gelmesine, prens olmasına rağmen, alt sınıf bir tabakada büyümek ve yaşamak zorunda kalan Baek Dae Gil arasında geçenlerin anlatıldığı bir dizidir. Dizi aynı zamanda iktidar savaşlarını da ele almaktadır.  Her bölümü yayınlandığı dönemde hız kesmeden devam etmiştir. Dizide bu iki karakterden bir tanesi süreçte kendi yaşamını diğeri ise kendi ülkesini ortaya koyar ve olaylar hız kesmeden ilerler.

Dizi Hakkında Kısa Kısa

  • Jakpot isimli dizi Güney Kore dizisidir.
  • Tür olarak bakıldığında romantik, dram ve tarih konuları bir arada işlemiştir.
  • Dizi 2016 senesinde Güney Kore isimli ülkede toplamda Mart ayları ile Haziran ayları arasında 24 bölüm olarak Pazartesi Salı günlerinde yayınlanmıştır
  • Dizinin yönetmeni ülkesinde çok başarılı işlere imza atan Boo Sung Chul isimli kişidir.
  • Dizinin senaristi ise Kwon Soon Gyu

Jackpot Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alır: Jang Keun-Suk talihsiz prens, Yeo Jin-Goo ise prens karakterine hayat verir. Dizide diğer rollerde ise Güney Kore’nin önemli oyuncuları arasında bulunan Lim Ji Yeon ve Yoon Jin Seo isimli Güney Kore sinema ve dizi dünyasının önemli oyuncuları yer alır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir