Guns Akimbo 2020 Konusu, Ne Zaman Gösterime Girdi, Oyuncu Kadrosu

Guns Akimbo 2020 Konusu, Ne Zaman Gösterime Girdi, Oyuncu Kadrosu

Guns Akimbo 2020

 

Her ne kadar 2019 yılında Toronto Film Festivali‘nde ilk olarak gösterimi yapılsada Guns Akimbo 2020 yılında gösterime girdi. İnanılmaz derecede bir ilgiye ve beğeniye maruz kaldı. Daha çok aksiyon komedi türünde olan bu ilginç filmde, oldukça tanıdık oyuncular yer alıyor. Imdb olarak 6.3 gibi hiçte fena olmayan bu film izleyenlere bol kahkaha ve etkileyici bir aksiyon sunuyor. Merak edenler için bu yapıma detaylı bir şekilde göz atmakta fayda var.

 

Guns Akimbo’nun Konusu

 

Film Miles adındaki bir gencin sevgilisinden ayrılmanın moral bozukluğu ile internetteki bir dövüş portalına yanlışlıkla üye olmasını ve başına gelenleri konu alıyor. Skizm adında bir oluşumun sitesi olan bu platform, insanların birbirleriyle dövüşmesine aracılık etmektedir. Bundan sonrada genç Miles’ın hem komik hem de aksiyon dolu mücadelesi başlar.

 

Guns Akimbo 2020 Oyuncu Kadrosu

 

Başrollerde Harry Potter serisinden tanınan Daniel Radcliffe ile Samara Weaving ve Rhys Darby gibi isimler bulunuyor. Özellikle Harry Potter gibi fantastik bir yapımdan görülmeyen alışılan Daniel Radcliffe, bu komedi aksiyon filminde komik halleriyle izleyenleri epey bir şaşırttı.

 

Guns Akimbo 2020 Nerede Gösterime Girdi?

 

Yapım şaşırtıcı bir şekilde Rusya’da yayınlandı. İngiliz yapımı olan bu filmin daha çok İngiltere’de gösterime girmesi bekleniyordu. Nitekim, filmlerin değişik ülkelerde ilk gösterim modası gereği bu Rusya’da gerçekleşti.

 

Guns Akimbo 2020 Ne Zaman Gösterime Girdi?

 

Guns Akimbo 2020 yılının 27 Şubat tarihinde Rusya’da yayınlandı. Denildiği gibi burada ilk kez gösterime girmesi beklenmiyordu. Burada filmi ilk kez izleyenler, kendilerini oldukça şanslı hissettiler.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir