F is For Family 4. Sezonu Ne Zaman Çıkıyor? F is For Family Konusu

F is For Family 4. Sezonu Ne Zaman Çıkıyor? F is For Family Konusu

F is For Family 4. Sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in Amerikan yapımı animasyon dizisi F is For Family, 5. sezon için onay aldı. 5. sezonun kesin yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak; dizinin henüz yayınlanmayan 4. sezonu 12 Haziran’da izleyici ile buluşacak. 2015 yılında yayın hayatına merhaba diyen ve Murphy ile çılgın ailesinin maceralarının anlatıldığı bu animasyon dizisi, 70’lerde geçiyor. 1970’li yılların Amerika’sı ve aile yaşantısı F is For Family ile keyifli bir şekilde ekrana geliyor.

Keyifli Bir Komedi: F is For Family

Aile olmanın ve sorumlulukların ön plana çıktığı bu kalabalık aile animasyonu, döneme ait detaylarıyla bir parça benzerlerinden ayrılıyor. Frank Murphy ve çocuklarının sorunlu ve gerçekçi hikâyesine tanık olacaksınız. Samimi bir aile dizisi olan F is For Family bolca argo kelime içeriyor, söylemeden geçmeyelim.

F is For Family Oyuncu Kadrosu

Ünlü komedyen Bill Burr tarafından oluşturulan ve hazırlanan dizi keyifli bir aile komedisi. Aynı zamanda baba karakteri olan Frank Murphy’e sesiyle hayat veren Bill Burr sevenleri için kesin izlenmesi gereken yapımlardan. Diğer başrol seslendirenleri ise: Laura Dern ve Justin Long, Debi Derryberry.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir