En iyi Animasyon Filmleri

En iyi Animasyon Filmleri

En iyi Animasyon Filmleri

Animasyon filmleri büyük küçük pek çok izleyicinin ilgisini çeken bir kategoridir. Çizgi film olan ve belirli bir konusu olan animasyon filmlerine hem yetişkin hem de çocuk izleyicilerin ilgisi büyük olmaktadır. En iyi animasyon filmleri ile ilgili bilgileri aşağıda sizler için paylaşıyoruz.

1. Buz Devri: Buzul çağının dünyaya hüküm sürmes ile birlikte buzlar üzerinde kalan hayvanların hayatta kalma mücadelesini anlatan bir film. 2003 yılında gösterime girdikten sonra birçok serisi çekildi ve her biri büyük bir beğeni ile izlendi.

2. Kayıp Balık Nemo: 2013 yılında gösterime giren filmde Nemo isimli küçük bir balığın başından gelen maceralar anlatılmaktadır.

3. Sevimli Canavarlar: Canavarlar dünyasında kendi dünyalarında yaşayan sevimli canavarların insanlar ile olan ilişkisi anlatılmaktadır.

4. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: 2014 yılında gösterime giren film büyük küçük pek çok izleyici tarafından beğeni ile karşılandı.

5. Arabalar: Yarış arabalarını anlatan film özellikle arabalara meraklı olan minikler tarafından beğeni ile izlendi. Film ilk defa 2006 yılında gösterime girdi.

6. Vol: Film günümüzden çok ileri bir zamanda geçmektedir. İnsanoğlu aşırı kirlenme sebebi ile Dünya’da yaşayamadığı için kendisine farklı bir gezegen bulma arayışına girmekte ve bu aşamadan sonra başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

7. Aslan Kral: 2011 yılında gösterime giren film hem müzikleri hem de görsel efektleri ile büyük küçük birçok izleyici tarafından beğeni ile izlendi.

8. Oyuncak Hikayesi: Oyuncaklarını çok seven ve oyuncaklarına çok değer veren bir çocuğun oyuncakları ile olan hikayesi ve ilişkisi anlatılmaktadır.

9. Şrek: İlk olarak 2001 yılında gösterime giren Şrek daha sonra birçok serisi çekildi. Yeşil görünümlü korkunç ancak bir o kadar sevimli devin hayat hikayesi anlatılmaktadır.

10. Neşeli Ayaklar: Penguenlerin hayat hikayelerini ilginç ve etkileyici bir görsellikle anlatan film 2007 tarihinde gösterime girdi ve büyük bir beğeni ile karşılandı.

En iyi animasyon filmleri ile ilgili olarak sizler için yaptığımız ilk 10 çalışması bu şekildedir. Animasyon filmleri günümüzde hem büyük hem de küçük izleyiciler tarafından merakla izlenmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir