Dirty John 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Dirty John 2. Sezon İzle

Dirty John 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Dirty John 2. Sezon İzle

Bravo kanalında başlayıp ikinci sezonu için USA Network kanalına transfer olan, aynı zamanda Netflix dijital platformundan ilk sezon bölümleri takip edilebilen Dirty John dizisinin ikinci sezonu yaklaşırken yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Dirty John 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sekiz bölümden oluşan ilk sezonuyla 25 Kasım 2018 – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında ekranlara gelen Dirty John’un yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, Dirty John 2. sezon ne zaman başlayacak?

“Dirty John: The Betty Broderick Story” olarak isimlendirilen ikinci sezon 02 Haziran 2020 tarihinde USA Network kanalında başlayacak.

Dirty John 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Christopher Goffard’ın aynı isimdeki podcastinden uyarlanan dizinin ikinci sezonunun başrollerini Amanda Peet (Brockmire) ile Christian Slater (Mr. Robot) paylaşıyorlar.

  • Missi Pyle (Impulse)
  • Holley Fain (Grey’s Anatomy)
  • Rachel Keller (Legion)
  • Emily Bergl (Shameless)
  • Lena Georgas (Westworld)
  • Tiera Skovbye (Riverdale)
  • Chris Mason (Pretty Little Liars: The Perfectionists) sezonun diğer oyuncuları olarak sıralanıyorlar.

Dirty John 2. Sezon Nereden, Nasıl İzlenir?

İlk sezonuyla büyük beğeni ve övgü toplayan ikinci sezonun bölümleri ilk olarak Amerikan kablolu kanallarından USA Network’te yayınlanacak. İlk sezonunu televizyon yayınının bitiminin ardından ikinci sezon bölümlerinin Netflix dijital platformuna eklenmesi bekleniyor. Ancak bununla ilgili henüz kesin bir tarih mevcut değil.

Dirty John 2. Sezon Fragmanı

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir