Desenfrenadas Nasıl Bir Dizi

Desenfrenadas Nasıl Bir Dizi

Desenfrenadas Dizi Konusu

Netflix’in Meksika yapımı yeni dizi projesi Desenfrenadas, 28 Şubat 2020 tarihinde izleyiciyle buluştu. Üç genç kadın, yirmili yaşlarındayken çok da önemli olmayan dertlerinden kaçabilmek adına bir seyahate çıkıyorlar. Fakat yollarına silahlı bir kadın çıkıyor ve onları güzergâhlarını değiştirmeye yönelik zorluyor. Diego Martinez Ulanosky’nin yazdığı ve yönettiği dizide Barbara Lopez, Tessa Ia, Coty Camacha ve Lucia Uribe Bracho başrolleri paylaşıyor.

Online dizi ve film izleme platformu olan Netflix, yeni bir serinin altına imzasını atıyor. ‘’Saf kız gücü’’ olarak nitelendirilen ve üç genç kadının başrolünü paylaştığı Desenfrenadas nasıl bir dizi sorusu cevap buluyor. Meksika yapımı olan dizideki kadınların seyahatleri, kaderlerini tamamen değiştirecek bir hale geliyor.

Aynı zamanda bu yolculuk sayesinde kendilerini de tanıma fırsatı elde eden kadınların hikâyesi bu dizi aracılığı ile anlatılıyor. Meksika’da çekimleri yapılan ve öncesinden de izleyici kitlesini sosyal medyadan oluşturmaya başlayan dizi 28 Şubat’ta Netflix’ten tüm bölümleri paylaşıldı.

Desenfrenadas Dizi Oyuncuları

Netflix Meksika’nın yeni ve en güncel içeriği olan Desenfrenadas nasıl bir dizi sorusuna cevap verdikten hemen sonra dizide hangi isimlerin yer aldığı da büyük merak konusu oluyor. Başrolü paylaşan dört kadın bulunuyor. Bu isimler; Barbara Lopez, Coty Camacho, Tessa Ia ve Lucia Uribe oluyor.

Bu dört kadın oyuncu dizinin haberini de sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşarak dizi açısından merak ve heyecanlı bekleyiş sürecini başlatmış bulundular. Dizide bu dört kadın oyuncuya eşlik eden diğer oyuncular ise; Fernanda Ciangherotti, Angelica Aragon, Tomas Ruiz, Diego Calva, Vico D’Alessandro ve Gabriel Chavez’dir.

Gençlik Dizisi Önerileri

Desenfrenadas dizisini izleyen kitleye öneri niteliğinde birçok gençlik dizisi yine Netflix platformunda yer alıyor. 13 Reasons Why, Glee, Baby, The Order, The Society ve Daybreak gibi gençlik dizileri Desenfrenadas dizisine alternatif öneriler arasında yerlerini alıyorlar.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir